Despre bovinele de carne... - prezentarea crescatorilor pe rase
Joi, 08.12.2016, 4:07 AM
Bine aţi venit oaspete | RSS
Despre noi | Înregistrare | Intrare
Despre noi
Regulament site
Conţinut site
Bun de citit!
Forma intrarii
Cautare
Sondajul nostru
Ce rasă creșteți sau doriți să creșteți?
1. Angus
2. Charolais
3. Limousine
4. Blanc Blue Belge
5. Highland
6. Galloway
7. Blonde D`Aquitaine
8. Sura de Stepă
Total răspunsuri: 376
Statistica
Muzică
Share on...

Firma Adresa Persoana de contact Email/adresa web

Ferma Angus Râşca

Râşca, SV Dincu Elena elena_dincu_2005@yahoo.com
II Fudulache Ion Casin, BC Fudulache Ion tabacco@yahoo.com
II Giusca Eugen VS Giusca Eugen eugen_giusca@yahoo.com
II Iasinovschi Petru Moldovita, SV Iasinovschi Petru  
II Lehaci Vasile Sadova, SV Lehaci office@laganmobilex.ro
II Oblesniuc Mihai Moldovita, SV Oblesniuc Mihai ank_oblesniuc@yahoo.com
PFA Harceag Dornelusa Cirlibaba, SV Harceag Dornelusa dornelusa_2000@yahoo.com
PF Bandila Vasile Lunca Bradului, MS Bandila Vasile mariana_bandila@yahoo.com
PF Brindus Nicolae Beriu, HD Brindus Nicolae m.brindus@yahoo.com
PF Corneanu Razvan   Corneanu Razvan corneanu.razvan@yahoo.com
PF Cristescu Paul B Herculane, CS Cristescu Paul paul_banat@yahoo.com
PF Lamasanu M Rasca, SV Lamasanu M  
PF Nemedi Emeric Faget, TM Nemedi Emeric nemedie@yahoo.com
SC Agria CGC SRL Girov, NT Cocea G coceairina@yahoo.com
SC Bioterra SRL Dostat, AB   http://www.bioterradostat.ro/index.php?button=5
SC Holsten Farm SRL Remetea, HR Cziko Dezso czikodezso@freemail.hu
SC Lio Agro Com SRL Ostrov, CT Culcescu Horia  
SC Mihben Suisse SRL Baia, SV Vlas Mihai iulian94_sv@yahoo.com
SC Nord Angus SRL Pojorata, SV Stefanita Vlad stefanitavlad@yahoo.com
SC Pischi Imp SRL Cristuru Secuiesc, HR Pap Istvan  
SC Rinde Mast SRL Suseni, HR  Horváth Nina rinde_mast@yahoo.com
http://rindemast.ucoz.com/
SC Ristomag Distribution SRL Glimboca, CS Ursulescu Oana ursulescu_oana@yahoo.com
SC Sanzo Comert SRL Covasna, CV Bende Kalman bendekalman@yahoo.com
SC Sidela SRL Murgeni, VS Ticau Cornel sidela_murgeni@yahoo..com
SC Transair Servicii SRL Lunca Bradului, MS Graur Ovidiu ovidiu.graur@transair.ro
SC Valdo Forest SRL Cracaoani, NT Dogariu Constantin sorin_dogariu@yahoo.com
       
       

 

 

editat de nina

 

 

 

 

 

Copyright Cosmin Popa & Nina Horvath © 2016